Wypuszczenie na rynek Mi MIX 3 było jednym z największych wydarzeń w zeszłym tygodniu. Telefon można nazwać jednym z najlepszych od Xiaomi, a jego specyfikacje i funkcje są na to dowodem. Chiński gigant technologiczny wydał oficjalnie zdjęcia z rozpakowywania zestawów wszystkich wariantów kolorystycznych, które warto zobaczyć.

Mi MIX 3 występuje w trzech kolorach – Sapphire Blue, Jade Green i Onyx Black. Wszystkie trzy mają czarną przednią ramkę. Jak widać na zdjęciach, Mi MIX 3 jest sprzedawany w czarnym opakowaniu. Oczywiste jest, że Xiaomi nie ma planów zmiany projektu pudełka.

1

Wewnątrz pudełka znajduje się telefon, czarne etui z TPU, kabel USB-C, adapter podróżny i biała bezprzewodowa ładowarka. Tak, Mi MIX 3 jest sprzedawany z bezprzewodową ładowarką dołączoną do pudełka, niezależnie od wersji, którą się kupi. To niezwykłe posunięcie, które sprawia, że model ten wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjny.

We wczorajszym poście na platformie Weibo, dyrektor generalny Xiaomi powiedział, że powodem decyzji o sprzedawaniu Mi MIX 3 z bezprzewodową ładowarką 10 W jest zwiększenie współczynnika wykorzystania technologii. To ma sens.

Z pewnością istnieją ludzie, którzy posiadają telefony obsługujące funkcję bezprzewodowego ładowania, ale nie posiadają oni bezprzewodowej ładowarki. Jeśli więc kupujesz bezprzewodową ładowarkę dołączoną do telefonu, istnieje duża szansa, że jej użyjesz, co planuje osiągnąć Xiaomi.

2

Mi MIX 3 to drugi telefon Mi MIX, który Xiaomi wypuściło na rynek w tym roku. Ma 6,39-calowy ekran Super AMOLED z rozdzielczością Full HD +. Z przodu zostały zamontowane wysuwane aparaty o rozdzielczości 24 MP + 2 MP, a z tyłu aparaty 12 MP + 12 MP. Istnieje kilka funkcji aparatu, w tym nagrywanie w zwolnionym tempie 960 fps.

Mi MIX 3 jest zasilany przez procesor Snapdragon 845 z pamięcią RAM do 10 GB i 256 GB pamięci. Ma baterię 3200 mAh z obsługą Quick Charge 4+. Mi MIX 3 działa dzięki MIUI 10 w oparciu o Android 9 Pie. Telefon obsługuje także pasma częstotliwości używane w około 226 krajach, co czyni go doskonałym wyborem dla osób często podróżujących.

Mi MIX 3 wyprzedał się w mniej niż minutę po pierwszej sprzedaży flash. Xiaomi ogłosił, że następna sprzedaż flash odbędzie się 1 listopada.

3

Podziel się z innymi

O autorze