W kwietniu ubiegłego roku Xiaomi wypuścił telefon Mi 6. W tym roku w kwietniu chiński producent miał wypuścić Mi 7, jako następcę poprzedniego modelu. Jednak zamiast tego, firma zdecydowała się wprowadzić Mi Mix 2S, jako pierwszy flagowy telefon roku. Z ostatnich doniesień wynika, że Xiaomi Mi 7 może pojawić się pod koniec tego miesiąca lub przed końcem pierwszej połowy 2018 roku. Dzisiaj chiński producent na swoim koncie Weibo dodał zwiastun sugerujący, że zamierzają w niedalekiej przyszłości zorganizować wydarzenie w Shenzhen. Prawdopodobnie na tej samej platformie firma ogłosi premierę długo oczekiwanego Xiaomi Mi 7 oraz 8th Anniversary Edition, o którym ostatnio krążą plotki.

xiaomi shenzhen

Nowy zwiastun nie zawiera żadnej informacji na temat terminu nadchodzącej premiery Xiaomi w Chinach. Spekuluje się, że dzięki nowym zwiastunom, firma może potwierdzić odsłonięcie Xiaomi Mi 7 podczas imprezy w Shezhen.

Jeszcze niedawno z informacji wynikało, że Xiaomi może zadebiutować smartfonem Mi 7 do końca tego miesiąca. Okazało się również, że będzie on towarzyszył telefonowi 8th Anniversary Edition, który ma być główną atrakcją wydarzenia. Pojawiła się również sugestia, że na wydarzeniu ma się pojawić także opaska Mi Band 3.

Pogłoski nie ujawniają na razie żadnych informacji na temat telefonu 8th Anniversary Edition. Mówi się jednak, że Xiaomi pracuje nad bardziej zaawansowanym Mi 7 Plus. Prawdopodobne jest, że to właśnie ten telefon zostanie przedstawiony jako 8th Anniversary Edition.

Podziel się z innymi

O autorze