Pozbawiony ramek Mi Max nie jest jedyną nowością od Xiaomi. Firma pokazała światu również swój tańszy model Mi Note 2 oraz gogle do wirtualnej rzeczywistości.

Podobnie jak u Samsunga, seria Note od Xiaomi to z założenia topowe urządzenia z mocnymi podzespołami, ale w nieco bardziej przystępnych cenach niż najwyższe modele.

Xiaomi Mi Note 2 jest zdecydowanie lepsze od swojego poprzednika. Tak jak zapowiadano, model ten otrzymał zakrzywiony ekran, a jego design i konstrukcja wyraźnie nawiązuje do Samsunga Galaxy Note 7.

Jak wygląda specyfikacja tego urządzenia?

Układ Qualcomm Snapdragon 821 (2,53 GHz)

4/6 GB pamięci RAM

64/128 GB pamięci wewnętrznej

5,7-calowy wyświetlacz OLED Full HD

aparat 22,5 MP Sony IMX318 z przysłoną f/2.0 i optyczną stabilizacją obrazu

system Android 6.0 z nakładką MIUI 8

akumulator o pojemności 4070 mAh

Bez dwóch zdań, wykorzystane podzespoły i układy pozycjonują sprzęt pośród innych topowych modeli różnych marek. Jednak w przypadku Xiaomi możemy też spodziewać się bardzo atrakcyjnej ceny.

Xiaomi Mi VR

Xiaomi Mi VR

Zgodnie z obecnymi trendami na rynku, Xiaomi także postanowiło włączyć do swojej oferty gogle do obsługi wirtualnej rzeczywistości.

Pokazany szerzej publiczności zestaw Mi VR to obecnie jedna z najkorzystniejszych cenowo ofert na rynku. Urządzenie to zakładany na twarz adapter do smartfonu. obsługujący modele: Mi Note 2, Mi 5s, Mi 5s Plus i Mi 5s.

Do zestawu gogli dołączony jest również 9-osiowy kontroler ruchu, z którego można skorzystać podczas grania. Całość ma kosztować tylko 29 dolarów!

Podziel się z innymi

O autorze