Rozpoczyna się zbiórka pieniędzy na tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zaś Xiaomi postanowiło przyłączyć się do akcji. W jaki sposób? Przekazując na licytację limitowanego Mi Mix 3 Palace Museum Edition, który był dotychczas dostępny tylko i wyłącznie w Chinach. Szczęśliwiec, który zdobędzie smartfona, nie tylko dołoży kolejną cegiełkę do rosnącego muru funduszy, zbieranych na szpitale, ale także stanie się właścicielem jedynego takiego smartfonu wydanego oficjalnie na terenie Europy. Zwycięzca licytacji otrzyma także Złoty Numer od Play.

Limitowana klasa

Smartfon charakteryzuje się specjalnie zaprojektowaną obudową, wykonaną z ceramiki. Ma ona nawiązywać motywem do pekińskiego Zakazanego Miasta. Widniejąca na niej mityczna istota to Xie Zhi – symbol prawdy i zdrowego rozsądku. Trzeba przyznać, że dobór urządzenia na aukcję WOŚP jest naprawdę trafny.

250569,364102,w_1045

A co dokładnie oferuje nam ów limitowany Mi Mix 3 pod kątem technikaliów? Znajdziemy tu procesor SD 845, 10 GB pamięci operacyjnej, łącznośc NFC oraz Dual SIM. Z tyłu obudowy  umieszczono podwójny, pionowy aparat 12+12 MP, zaś z przodu – układ 24+2 MP. Smartfon obsługuje też szybkie ładowanie Quick Charge 4.0 oraz ładowanie indukcyjne, do którego ładowarkę znajdziemy w pudełku. Solidne wrażenie robi też bezramkowy wyświetlacz AMOLED 6,39”.

Licytacja urządzenia już trwa, zaś cały jej dochód trafi do WOŚP. Na ten moment bierze w niej udział 13 osób, zaś cena dobiła 3506 złotych. Jacyś chętni na posiadanie tego urządzenia, przy jednoczesnej pomocy chorym dzieciom?

Podziel się z innymi

O autorze