Xiaomi wypuściło kilka modeli powerbanków, które zapewniają, że telefon pozostaje naładowany, nawet gdy się podróżuje lub nie ma akurat możliwości skorzystania z zasilania. Obecnie firma oficjalnie rozpoczęła rozprowadzać nowy model w Chinach – 20.000 mAh ZMI Aura 27 W.

Chiński gigant technologiczny uruchomił dwukierunkowe szybkie ładowanie ZMI Aura 27 W o mocy 20.000 mAh, które będzie dostępne do kupienia w Chinach od jutra, tj. 5 grudnia. Urządzenie jest wycenione na 199 juanów (około 29 USD). Będzie można je kupić w oficjalnym sklepie firmy i oficjalnym sklepie ZMI Tmall.

1

Jedną z głównych aktualizacji tego nowego modelu powerbanku jest to, że ma on zwiększoną moc ładowania do 27 W zamiast 18 W dostępnej w poprzednim modelu. Poza tym zapewnia szybkie dwukierunkowe ładowanie. Ma również ulepszoną wydajność ładowania. Każdy inny aspekt powerbanku pozostaje taki sam jak jego poprzedni model.

Co do budowy, to obudowa produktu została wykonana z tworzywa PC + ABS. To materiał, który jest przeyjazny dla środowiska. Jego powierzchnia charakteryzuje się tym, że poddaje się procesowi matowienia. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie ma pojemność baterii 20.000 mAh.

Powerbank został wyposażony we wskaźnik LED zasilania, który dobrze wtapia się w powierzchnię, co sprawia, ze nie rzuca się bardzo w oczy, gdy diody LED nie świecą. Istnieją dwa porty wyjściowe, dzięki czemu można ładować dwa urządzenia jednocześnie. Do ładowania sprzęt obsługuje zarówno micro-USB, jak i USB Type-C, umożliwiając użycie jednego z nich do ładowania powerbanku.

 

Podziel się z innymi

O autorze