„Mądry” gadżet dla naszych czworonogów!

Zawieszka ma możliwość śledzenia dystansu, który Twój pies pokonał w czasie spaceru i porównania go z zalecanymi wartościami. Odległość i czas spaceru jest podzielona na bieganie oraz chodzenie z właścicielem. Ponadto urządzenie monitoruje jakość snu zwierzęcia, dzięki czemu możemy określić jego stan zdrowia.

Urządzenie komunikuje się z naszym smartfonem za pomoca WiFi i Bluetooth 4.0 i wyświetla dane w specjalnej aplikacji dla systemu Android i iOS.

Smart Dog Button Tag cechuje się:

  • czujnikiem ruchu
  • kodem QR, który może zapobiec zgubieniu pupila
  • Bluetooth 4.0
  • udostępnianiem danych

Zawieszka ma formę małego metalowego kółka o grubości 8,6 mm i 9,3 g wagi. Jedna strona pokryta jest trwałym, matowym plastikiem, a jej zewnętrzna osłona wykonana jest z medycznego silikonu, który się nie utlenia i można go wyprać w razie potrzeby.

qr-code

Urządzenie można zawiesić na szyi zwierzęcia za pomocą wygodnej plastikowej ramki.

W znajdującym się na odwrocie zawieszki kodzie QR można zamieścić swoje dane, zdjęcie psa oraz wysokość nagrody w razie jego zgubienia.

Dane w aplikacji można udostępnić swoim znajomym lub, na przykład, członkom lokalnych czy też globalnych grup miłośników psów. Na podstawie tych danych, można stworzyć różne rankingi, które wyłonią zwycięskie psy w danej kategorii.

Poza tym zawieszka posiada sensor światła, dzięki czemu wychodząc na spacer po zmierzchu łatwo namierzymy naszego pupila. Wystarczy włączyć kolor światła w aplikacji.

 c2ef3615-0c23-437e-9e76-09a7bdd8863b

Xiaomi Smart Dog Button Tag jest zasilany baterią CR2032 o napięciu 3V i pojemności 220mAh.

Podziel się z innymi

O autorze