Xiaomi wczoraj rozpoczął obchody czwartej rocznicy Mi w Indiach. Tak, chiński gigant technologiczny wytacza werble z okazji czwartego roku w Indiach. To były cztery niezwykłe lata, w czasie których firma wspinała się na kolejne szczeble, by ostatecznie stać się numerem jeden wśród marek smartfonów na indyjskim rynku. Powodów do świętowania jest więc wiele. Działania Mi 4th Anniversary odbywają się online, za pośrednictwem Mi.com, gdzie produkty Xiaomi będą dostępne po znacznie niższych cenach od 10:00 czasu wschodnioamerykańskiego, aż do północy 12 lipca.

xiaomi_4th_mi_anniversary_1530963515654

Najważniejsze wśród działań, które będą trwały przez trzy dni uroczystości, jest rozdawanie priorytetowych dostępów do społeczności Mi, które rozpoczęło się 8 lipca, w niedzielę, w południe. Inne wyszczególnione działania obejmują atrakcyjne oferty, takie jak RS 4 wyprzedaże dla Mi LED Smart TV (55 cali), Redmi Y2, Redmi Note 5 Pro i Mi Band 2. Błyskawiczne RS 4 codzienne wyprzedaże, które będą odbywać się na Mi.com o godzinie 16:00. W końcu będzie też RS 1000 rabatów na telefony takie, jak Mi Mix 2 i Mi Max 2.

Ponadto, chińska firma nawiązała współpracę z platformami płatniczymi SBI, Paytm i MobiKwik, oferując kupującym natychmiastowe zniżki i zwroty gotówkowe. Posiadacze kart kredytowych SBI, którzy dokonują zakupów, są uprawnieni do otrzymania małego RS 500 zniżek na minimalną transakcję RS 7 500. Podobnie zakupy minimum RS 8999 na Paytm kwalifikują się do zwrotu gotówki o wartości RS 500. Podczas zakupów MobiKwik, kwalifikuje się do zwrotu 25% SuperCash (maksymalna wartość RS 3000) na ich zakupy. Inne gadżety, takie jak kupony, pamiątki, upominki – będą dostępne przez całą rocznicę.

Podziel się z innymi

O autorze