Xiaomi w końcu ujawniło Redmi 6 i Redmi 6A, które mają być niedrogie, a mimo to nierozczarowujące. Przypomnijmy, że widzieliśmy rendery należące rzekomo do Redmi 6 Plus, którego design wyświetlacza mocno rozczarował hejterów monobrwi, dla których kolejny smartfon z takim designem byłby nie do zniesienia. Na szczęście Redmi 6 i Redmi 6A nie mają żadnego wycięcia na swoim wyświetlaczu, a Redmi 6 Plus z wycięciem, nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. Oto kilka oficjalnych zdjęć modeli Redmi, ukazujących cały design.

redmi 6a

Redmi 6 i 6A są następcami telefonów Redmi 5 i Redmi 5A, ale ich wygląd nie jest do siebie aż tak podobny. Różnica polega na tym, że Redmi 5 ma 5,7-calowy wyświetlacz IPS LCD o proporcjach 18:9, a Redmi 6 posiada mniejszy 5,45-calowy wyświetlacz. Tak naprawdę nie jest on wcale taki mały, ale jego proporcje 18:9 zapewniają mu przenośność. Oba modele wykorzystują podwójne kamery z tyłu, a Redmi 6 jednocześnie posiada na tylnym panelu czytnik odcisków palców. Redmi 6 posiada metalowy korpus, a w Redmi 6A zastosowano plastikowy tylny panel. Oba modele nie posiadają w swojej konstrukcji umieszczonych na dolnej krawędzi grillów głośnikowych, zamiast tego znajdują się one z tyłu.

Redmi 6 posiada podwójną tylną kamerę AI, składającą się z głównego czujnika 12 MP i czujnika pola ostrości 5 MP. Podwójny aparat oferuje wspaniałe zdjęcia portretowe i rozmycie tła. Xiaomi podzielił się kilkoma próbkami zdjęć, zrobionymi za pomocą tego właśnie aparatu. Jak na telefon budżetowy, robią one niezłe wrażenie.

redmi 6a1 redmi 6a sample

Podziel się z innymi

O autorze