Xiaomi Mi Mix 3 występuje w czterech wariantach kolorystycznych: Onyx Black, Jade Green, Sapphire Blue i specjalnym Forbidden City Edition z innym rodzajem niebieskiego odcienia i złotym rytem. Do tej pory dostępne były tylko warianty Onyx Black i Jade Green. Xiaomi ogłosił, że edycja Forbidden City wejdzie do sprzedaży w grudniu.

Mi Mix 3 Forbidden City Edition ma niebieski odcień inspirowany ceramicznymi wazami z czasów chińskiej dynastii. Posiada złoty grawerunek mitycznego stwora na plecach, a nawet ma 10 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej.

Jego tylna obudowa jest inna niż wszystkie dostępne na rynku, zawiera tę samą mityczną istotę. Telefon jest również wyposażony w figurkę z 24-karatowego złota, kartę danych Xiaomi, która daje dostęp do 10 GB szybkich danych miesięcznie przez trzy lata i darmowych danych przez 20 dni w wybranych krajach. Podobnie jak w standardowych wersjach, smartfon jest również wyposażony w bezprzewodową ładowarkę, która niestety jest biała.

Xiaomi mówi, że Forbidden City Edition Mi Mix 3 będzie sprzedawać za 4.999 juanów (około 720 USD). Jeszcze nie ujawniono dokładnej daty jego sprzedaży.

2

Podziel się z innymi

O autorze