Firma Xiaomi uruchomiła sprzedaż nowego zegarka dla dzieci, który został nazwany Mi Bunny Children Phone Watch 2C.

1

Ten smartwatch dla dzieci jest ulepszoną wersją zegarka Mimi Children. Tak jak poprzednia wersja, wyróżnia się pięknym stylem modelu, bardzo podobnym do zegarka pierwszej generacji. Dodatkowo ma wzmocnioną strukturę pasków.

Zegarek telefoniczny Mi Bunny Childen 2C jest wyposażony w ekran PMOLED o niskim połysku. Ma on okrągły kształt, a ramka i pasek są dostępne w dwóch kolorach: niebieskim i pomarańczowym. Jego zaletą jest lekkość wynosząca zaledwie 37,8 g. Poza tym jest wygodny w użyciu dzięki silikonowym paskom stosowanym głównie w przemyśle spożywczym. Model został opracowany przez firmę Xiaomi Xiao Xun Technology.

Zegarek pełni także funkcję telefonu, ponieważ mieści w sobie gniazdo nano-SIM. Jednak jego pamięć jest dość ograniczona. Zgodnie ze specyfikacją, może znajdować się na nim do 10 numerów telefonów Smartwatch wyposażony jest w dwa przyciski. Górny – służy do nawiązania połączenia, a dolny je rozłącza. Dodatkowo, gdy dziecko jest w niebezpieczeństwie może wysłać sygnał o tym przez długie naciśnięcie przycisku. Lokalizacja dziecka i 7 sekund nagrań z otoczenia są natychmiast wysyłane na telefon komórkowy rodzica. Dzieje się tak za sprawą wbudowanego do urządzenia GPSa. Telefon połączony z zegarkiem został wyposażony w funkcję ustawiania listy bezpiecznych połączeń, podczas gdy inne połączenia są blokowane. W ten sposób nie będziemy się obawiać, że dziecko otrzyma telefon od nieznajomego.

Do innych funkcji Mi Bunny Children Phone Watch 2C zaliczyć można wykorzystywanie modułu Wi-Fi, jak i czujników grawitacyjnych, EPO. Zegarek posiada również wieloaspektowy plot bezpieczeństwa, informujący, gdy dziecko opuści bezpieczny obszar. Rodzice natychmiast otrzymują o tym wiadomość. Smartwatch korzysta z 256-bitowego szyfrowania AES, szyfrowania transmisji danych, ochrony danych w chmurze Xiaomi oraz różnych innych funkcji bezpieczeństwa, które mają zapobiegać wyciekom danych, co zapewnia bezpieczeństwo.

Jeśli chodzi o cenę, telefon dla dzieci Xiaomi Mi Phone Watch 2C kosztuje tylko 31 USD. Smartwatch trafi do sprzedaży już dziś, 15 maja, za pośrednictwem Xiaomi Mi mall, Tmall, Jingdong i Suning.

Podziel się z innymi

O autorze