Opaska trzeciej generacji Xiaomi Mi Band 3 jest teraz dostępna w sprzedaży w Indiach za pośrednictwem sklepów offline w całym kraju. Mi Band 3 została wydana w Indiach w zeszłym miesiącu i można ją kupić za 1,999 rupii indyjskich (około 28 USD) przez Amazon i Mi Online Store.

1

Xiaomi Mi Band 3 została wyposażona w ekran dotykowy OLED o przekątnej 0,78 cala. Wyświetlacz ma rozdzielczość 128 x 80 pikseli, która jest o 80 procent większa niż ekran w Mi Band 2. Ekran o zakrzywionej konstrukcji 2,5D jest wyposażony w dotykowy przycisk sterowania.

Według firmy, wyświetlacz został zaprojektowany w celu zaoferowania lepszych wrażeń podczas przeglądania, a także odrzucania połączeń i wiadomości, w tym wiadomości WhatsApp. Oprócz tego Mi Band 3 może również zapewnić 3-dniową prognozę pogody, a także budzik, który można wyłączyć z ekranu dotykowego.

Inne funkcje obejmują monitor pracy serca, codzienne liczenie kroków i przypomnienie o konieczności ruszania się jako część funkcji zarządzania zdrowiem. Jest odporny na wodę i kurz. Można z nim pływać przez 50 metrów.

Jedną z najważniejszych rzeczy dla urządzenia do noszenia jest żywotność baterii. Nowo wprowadzony na rynek Mi Band 3 jest wyposażony w ulepszoną baterię 110 mAh, która według firmy może zapewnić pracę do 20 dni na jednym ładowaniu.

Akumulator jest o 60 procent większy niż jego poprzednik, a firma twierdzi, że zapewnia on 3-krotnie dłuższą żywotność baterii w porównaniu z innymi popularnymi trackerami fitness na rynku. Urządzenie jest kompatybilne zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS.

Podziel się z innymi

O autorze