Xiaomi zawsze stosował sprzedaże błyskawiczne dla większości swoich nowych urządzeń. Jest to spowodowane ograniczoną ilością zapasów danego produktu. Nic więc dziwnego, że tej samej metody sprzedaży użyto w przypadku Mi 8. Trafił on do sprzedaży ponad miesiąc temu, więc prawdopodobnie sytuacja z zapasami uległa poprawie.

b5a1f9098c124f2985dd0219507a8602

Wczoraj Xiaomi rozpoczął kolejną sprzedaż błyskawiczną modelu Mi 8, który był już niedostępny zaledwie 2 godziny później. Jednak, w przeciwieństwie do poprzednich tego typu akcji, kiedy to użytkownicy musieli czekać po kilka dni na następną sprzedaż, Xiaomi ogłosiło, że następna odbędzie się tego samego dnia, wieczorem, a dokładniej o 20.

Ta krótka przerwa pomiędzy sprzedażami może oznaczać poprawę podaży. Więc, jeśli nie udało Wam się jeszcze kupić Mi 8, możecie się spodziewać w krótkim czasie następnej sprzedaży.

Xiaomi Mi 8 jest następcą modelu Mi 6 z zeszłego roku. Zamiast nazwać swój nowy smartfon Mi 7, Xiaomi zdecydowało się nadać mu nazwę Mi 8, gdyż w tym roku firma obchodzi swoją 8 rocznicę istnienia.

Podziel się z innymi

O autorze