Mi MIX 2S ma zaledwie trzy miesiące, ale Xiaomi już pracuje nad jego następcą. Pojawiły się ostatnio wycieki urządzenia znanego, jako Mi MIX 3. Znaleziono nowy wyciek, który pokazuje nam front smartfona.

W przypadku Mi MIX 3, Xiaomi skupiło się na utrzymaniu minimalnego poziomu ramek ekranu. Górna ramka, w której mieści się przednia kamera, została grubością dopasowana do reszty ramek. To sprawia, że Mi MIX 3 ma prawdziwie bezramkowy wygląd.

crop

Gdzie więc znajduje się przednia kamera, czujniki i głośnik słuchawkowy? Ten ostatni nadal znajduje się na górze – niewielka szczelina wyryta w wąskiej górnej ramce. Brakuje jednak czujników i przedniej kamery. Krążą plotki, że Xiaomi użyje w tym modelu kamery pop-up, podobnej jak w Vivo NEX. Niestety nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Zdjęcie pokazuje również, że telefon ma zainstalowany MIUI 9. Po jego uruchomieniu prawdopodobnie pojawi się MIUI 10. Powinien być również wyposażony w procesor Snapdragon 845 i bezprzewodowe ładowanie. Nie spodziewamy się jednak, że telefon zostanie wypuszczony przed końcem września widząc, że Mi 8 i Mi 8 Explorer wciąż są nowością na rynku.

Podziel się z innymi

O autorze