Xiaomi Mi 7 jest obiektem plotek już od jakiegoś czasu. Nie tylko w kwestii systemu operacyjnego czy osiągów, ale też obudowy. Wiadomo – ilekroć renomowana firma zabiera się za premierę nowego modelu, zaraz pojawiają się nowinki i przecieki, nierzadko fałszywe. Według Weibo, chińskiego mikrobloga, do sieci wyciekły jednak prawdziwe zdjęcia nadchodzącego Mi 7.

Domniemane technikalia

30443106_10205046142150478_7208320247978262528_o

Jak widać na wyżej zamieszczonym zdjęciu, design nowego smartfonu od Xiaomi będzie już zawierać „monobrew”, która wywołuje mieszane uczucia u wielu odbiorców. Systemem operacyjnym ma zostać MIUI 9.5 oparte na Androidzie 8.1 Oreo. Interesująco wypada tył, jako, że nie widzimy na nim czytnika odcisków palców. Oznaczałoby to, że Xiaomi postanowiło wbudować zatem czytnik w ekran dotykowy, co wydaje się być całkiem wygodnym rozwiązaniem. Oprócz tego, urządzenie będzie można podładować bezprzewodowo za sprawą technologii NFC. Tradycyjnie już, z tyłu obudowy znajdziemy dwie soczewki kamery/aparatu na styl Redmi Note 5 czy Mi MIX 2S. Dane techniczne na ten moment wydają się potwierdzać obecność procesora Snapdragon 845 wraz z pamięcią RAM 6 lub 8 GB. Wyświetlacz też robi wrażenie, jako, że mamy tu do czynienia z sześciocalowym ekran Full HD+ o rozdzielczości 2160 x 1080.

Czy warto czekać?

 

Jeśli jesteśmy fanami Xiaomi – na pewno tak, o ile nie przeszkadza nam monobrew i podobieństwa do iPhone’a X. Do pełnego ujawnienia smartfonu zostało jeszcze trochę czasu, więc do tej pory pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że Mi 7 w dalszym ciągu będzie kontynuować solidną passę swoich poprzedniczek.

Podziel się z innymi

O autorze