Xiaomi wypuścił na rynek czwartą generację Mi Pad około miesiąca temu. Tablet napędzany jest Snapdragonem 660 jest dostępny tylko w wersji Wi-Fi i LTE. Do tej pory w dystrybucji znajdowała się wyłącznie wersja z modułem Wi-Fi. Od jutra zacznie się sprzedaż tabletu z możliwością korzystania z technologii LTE.

Wersja Mi Pad 4 LTE zawiera 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci masowej z możliwością rozbudowy. Jej cena będzie wynosić 1499 juany, czyli około 220 USD. Urządzenie zostało również wyposażone w moduł GPS i gniazdo nano-SIM. Pozostałe specyfikacje są takie same jak w modelach innych niż LTE.

1

Sprzęt został wyposażony w 8-calowy wyświetlacz 1920 x 1200 o współczynniku kształtu 16:10. Jest to pierwszy i jedyny tablet do tej pory zasilany przez procesor Snapdragon 660 AIE.

Dodatkowo ma pojedynczy czujnik 13MP f / 2.0 z tyłu i czujnik 5MP f / 2.0 z przodu. Służy on do połączeń wideo i robienia selfie. Działa na Androidzie Oreo z MIUI na górze. Jego bateria ma pojemność 6000 mAh. Będzie dostępny w kolorze czarnym i złotym.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego modelu, wejdź na stronę Xiaomi jutro o 10 rano (czasu lokalnego).

Podziel się z innymi

O autorze