Lato ogarnęło już Chiny i inne kraje takie jak USA. Ciepło czasami staje się irytujące, zwłaszcza jeśli wystąpi awaria zasilania lub system chłodzenia w domu lub w biurze jest w jakiś sposób wadliwy. Właśnie naprzeciw takim sytuacjom wychodzi najnowszy produkt Xiaomi. Wentylator MIJIA DC Inverter jest przeznaczony do użytku tego lata i właśnie została uruchomiona sprzedaż tego produktu na Mi Home.

2

Xiaomi niedawno wprowadził na rynek przenośny wentylator USB na wypadek, gdyby poszukiwano bardziej przenośnego modelu. Z kolei MIJIA DC Inverter jest większym i mocniejszym modelem, który może wykorzystywać zasilanie prądem stałym, takie jak ładowalna bateria słoneczna lub jakikolwiek inny zasilacz prądu stałego. Wentylator podłogowy MIJIA DC będzie działał także po podłączeniu do źródła prądu przemiennego.

3

Produkt ten ma siedem ostrzy, a powietrze przepływa w nim w taki sam sposób, jak uderzająca naturalna bryza. Konstrukcja nadwozia jest zgodna z jakością produktów MIJIA. Dodatkowo warto wspomnieć, że wiatrak posiada całkowicie biały design. Korpus zewnętrzny urządzenia wytwarza się przez formowanie wtryskowe z użyciem materiału ABS odpornego na promieniowanie ultrafioletowe. Nie zmienia ono koloru z białego na żółty, gdy produkt starzeje się lub gdy jest wystawiony na działanie światła słonecznego przez długi czas. Z kolei słup jest aluminiową rurą z okrągłą podstawą.

Sam wentylator wykorzystuje bezszczotkowy silnik prądu stałego z cichym łożyskiem. Dźwięk, który wytwarza urządzenie podczas pracy jest dość cichy. Działa przy zaledwie 33 dB. Bezszczotkowy silnik gwarantuje, że wentylator zużywa minimalną ilość energii podczas pracy, zaledwie 1,8 W. Przyciski sterujące znajdują się na plastikowej pokrywie, ukrywając silnik prądu stałego. Ponadto wentylator DC można kontrolować za pomocą głośnika Small Love AI z poleceniem głosowym lub za pośrednictwem aplikacji MIJIA na smartfonie.

4

Urządzenie to jest obecnie dostępne w Mi Home za jedyne 349 juanów (54 USD). Nie wiemy jeszcze, kiedy produkt będzie dostępny poza Chinami. Biorąc pod uwagę, że firma Xiaomi codziennie wypuszcza więcej produktów wysokiej jakości nie możemy nie chcieć, aby chińska firma przyspieszyła działania mające na celu dostarczenie większej ilości swoich towarów zainteresowanym nabywcom spoza Chin.

Podziel się z innymi

O autorze