Viomi jest jedną z marek pod platformą Mijia Xiaomi. Większość ich produktów jest związanych z kuchnią i obejmuje lodówki, kuchenki gazowe, podgrzewacze wody, piekarniki, czajniki elektryczne, a nawet termosy. Najnowszym produktem marki jest rozdrabniarka do śmieci.

Pojemnik na odpady Viomi posiada 4-stopniowy młynek do rozdrabniania różnego rodzaju odpadów spożywczych i jest zasilany przez cicho pracujący silnik. Ma również osłonę chroniącą przed rozpryskami, aby zapobiec rozchlapywaniu tego, co zostało rozdrobnione.

viomi

Utylizator śmieci Viomi może rozdrobnić skorupki jajek, żeberka, kości kurczaka, skórki z owoców, warzywa i resztki potraw. Należy tylko upewnić się, że kran jest uruchomiony w czasie korzystania z urządzenia.

Pojemnik został wykonany ze stali nierdzewnej 304 i ma pojemność 1290 ml. Waży 9,5 kg, ma średnicę 90 mm i moc znamionową 650W, która jest odpowiednia dla gospodarstwa domowego z 5-8 osobami. Napięcie znamionowe wynosi 220V. Urządzenie zostało wyposażone w jeden przełącznik, dla ułatwienia jego obsługi. Viomi twierdzi, że jest ono kompatybilne zarówno z instalacjami z pojedynczym zlewem, jak i z dwoma zlewami.

Utylizator odpadów jest wyceniony na 1799 (~260 USD) i można go już kupić na platformie crowdfundingowej Xiaomi.

Podziel się z innymi

O autorze