Xiaomi nie rezygnuje ze swojej polityki crowdfundingowej, wprowadzając na rynek kolejny produkt – usuwacz wilgoci Delmar, wyceniony na 699 yuanów, czyli jakieś 101 dolarów. Urządzenie wykorzystuje wysoką temperaturę w celu usunięcia wszystkich typów wilgoci i drodnoustrojów. Urządzenie wyposażono też w ciągłe podkręcanie temperatury PTC, zdolne do osiągnięcia nawet 55 stopni w temperaturze generowanego powietrza. Oprócz takiego podgrzewania, Delmar wykorzystuje też lampę UV w celu usunięcia zaschłego potu oraz wilgoci z powierzchni łóżka.

Co jeszcze o nim wiemy?

Światło generujące ciepło jest dodatkowo wspierane przez podwójny, wibrujący talerz, który wciska się w oczyszczaną powierzchnię kanapy tudzież łóżka. Pozwala to na wyciągnięcie robaków żyjących głębiej, zasysając je. W wykryciu dodatkowych zaśmieceń w materiale pomoże nam lampa LED do wykrywania kurzu.

delmar-d-640x591

Urządzenie napędza wydajna bateria litowa, o pojemności 2500 mAh. Po jednym naładowaniu, jest ona w stanie pracować przez 45 minut. Samo urządzenie oferuje nam też trzy tryby pracy: standardowy, silny i gorący.

Pamiętajcie jednak, że urządzenie jest przeznaczone tylko i wyłącznie do usuwania wilgoci oraz drobnoustrojów z łóżek i kanap. Nie osuszymy nim kompletnie mokrych mebli. Produkt ten jest produkowany przez partię trzecią, Foshan Shunde Delmar Electronic Co. Ltd, która zajmuje się też jego dostawą i zaopatrzeniem magazynów. Pierwsze usuwacze wilgoci trafią na sklepowe półki 10 listopada bieżącego roku.

Podziel się z innymi

O autorze