Minęło już kilka tygodni, odkąd Xiaomi przedstawiło nam Redmi Note 7, uchodzącego obecnie za jeden z najbardziej pożądanych smartfonów na rynku. Stosunkowo niedawno, w sieci pojawił się wpis Lei Juna, dyrektora generalnego Xiaomi, w którym zapowiedział on, że tryb „super night scene” z Mi 8 pojawi się też na Redmi Note 7, dzięki przygotowywanej aktualizacji. Sam update ma na celu popchnąć 48 megapikselowy aparat do granic jego prawdziwych możliwości.

Chwila cierpliwości

Nie jest pierwsza informacja na ten temat. Jakiś czas temu, rzecznik MIUI potwierdził, że „super night scene” trafi na Redmi Note 7, aczkolwiek nie ma żadnych informacji na temat tego, kiedy dokładnie miałoby to nastąpić. Jeśli więc mamy zamiar kupić tego smartfona właśnie dla tego trybu, lub już go posiadamy, a nie możemy się doczekać zwiększonej skuteczności aparatu, musimy po prostu uzbroić się w cierpliwość.

Xiaomi-Redmi-Note-7-GizChina

Sama funkcja po raz pierwszy pojawiła się na Mi Mix 3. Opiera się ona na tym, że po naciśnięciu klawisza robienia zdjęć, aparat wykona ich osiem w tym samym momencie, przy każdym z nich wykorzystując inne ułożenie ekranu, korektę itd. Cały proces zajmuje ułamek sekundy, zaś smartfon sam dobierze najlepiej wyglądające elementy każdego ze zdjęć, tworząc z nich świetnie wyglądający efekt końcowy. Nietrudno się więc dziwić ogólnemu hype’owi na tę funkcję w nowym Redmi Note.

Podziel się z innymi

O autorze