Zbliża się lato. I chociaż nie wydaje się zbytnio spieszyć, warto pomyśleć o czymś, co pomoże nam przechować zimny napój w podróży lub pracy.  Nawet w obecną pogodę, kiedy wciąż sporadycznie dokucza nam mróz, nie sposób odmówić sobie napoju o odpowiedniej temperaturze. Z pomocą przychodzi nam jeden z partnerów Xiaomi – firma Viomi. Dość powiedzieć, że nowy termos od chińskiego producenta jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym, urządzeniem tego typu dostępnym na rynku. Dlaczego? Zapraszam do zapoznania się z recenzją.

Na jakie okazje?

 

Termos Viomi idealnie sprawdza się w każdej sytuacji – zarówno gdy jesteśmy w podróży, jak i podczas codziennego użytku domowego. Już ze stosunkowo minimalistycznego opakowania możemy się dowiedzieć, że urządzenie nadaje się zarówno na gorące, jak i zimne dni. Według producenta, woda w temperaturze 100 stopni Celsjusza nie spadnie poniżej 37 stopni nawet po upływie 24 godzin. Wielofunkcyjność urządzenia jest dopełniana przez to, że pozwala ono zimnym napojom zachować temperaturę jak najdłużej – płyn o temperaturze 0 stopni Celsjusza ociepli się zaledwie do pięciu w ciągu 24 godzin. Pozwala to na korzystanie z termosu cały rok, niezależnie od tego, czy potrzebujemy czegoś do ogrzania czy orzeźwienia.

e820b54e-4e06-4a31-87c3-4b5bff9d1066

Technikalia

 

Opakowanie nie zawiera jakichś szczególnych dodatków – znajdziemy w nim tylko termos i instrukcję obsługi. Sam termos jest dostępny w trzech kolorach – White Pearl, Champagne Gold i Black Night, każdy z nich prezentuje się bardzo stylowo. Pojemność wynosi 330 ml. Wewnętrzna pokrywa urządzenia została wykonana ze stali nierdzewnej (No. 316), co pozwala termosowi na utrzymywanie zarówno ciepłych, jak i zimnych temperatur. Termos może być otwierany jedną ręką. Farba pokrywająca urządzenie charakteryzuje się wysoką przyczepnością (adhezją), co pozwala nam na cieszenie się termosem przez długi czas. Idealnie układa się też on w dłoni, jest antypoślizgowy i nie zbiera na sobie odcisków palców, nawet w przypadku czarnego modelu. Jest też wyjątkowo szczelny, zaś insulację wspiera osiem warstw różnych materiałów.

Original-Xiaomi-VIOMI-Thermos-316-Stainless-Steel-Vacuum-Cup-24-Hours-Flask-Water-Bottle-Cup-300ML

Werdykt

 

Termos Viomi jest, mówiąc wprost, kapitalny. Wygląda świetnie i wyjątkowo minimalistycznie, pozwala nam na przechowywanie napojów w każdej temperaturze i do tego jest szczelny. Bez dwóch zdań, najlepszy termos na rynku. Jeśli myślicie o wyjeździe w gorący dzień, lub przynajmniej o chłodnym napoju do domu podczas upału, oferta Viomi jest zdecydowanie warta rozważenia.

Ocena: 10/10

Podziel się z innymi

O autorze