Wygląda na to, że plotka o premierze telefonu Xiaomi Mi 7 pod koniec miesiąca, jest prawdą. Nowe informacje potwierdzają wypuszczenie flagowego smartfona za mniej, niż dwa tygodnie.

Zdjęcie zrobione przed sklepem China Mobile pokazuje tablicę LED, na której znajduje się informacja, że przyjmują pre-ordery na Xiaomi Mi 7 od 27 maja. To sprawia, że ostatni plakat, który wspominał o premierze telefonu w dniu 23 maja, staje się wiarygodny.

china mobile store

Jeśli Xiaomi Mi 7 pojawi się w tym miesiącu, to między nim, a Mi Mix 2 będzie tylko 2 miesiące przerwy, a to bardzo niewiele. Pomimo różnic w designie i funkcjach telefonów, może się okazać, że premiera Mi 7 może znacznie wpłynąć na sprzedaż Mi Mix 2.

Mówi się, że Mi 7 będzie mieć 5,6-calowy wyświetlacz OLED z wcięciem na górze. Oczekiwanym chipsetem jest Qualcomm Snapdragon 845 sparowany z 6 GB lub 8 GB RAM oraz 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej.

Oczekuje się również, że będzie posiadał funkcję ładowania bezprzewodowego, taką jak w Mi Mix 2S, oraz podwójny tylny aparat, rozpoznawanie twarzy 3D, skaner linii papilarnych na wyświetlaczu oraz akumulator o pojemności 3350 mAh.

Jest szansa, że Mi 7 nie zostanie wypuszczony sam. Na stronie Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej możemy znaleźć listę nie publikowanych produktów Xiaomi, która wspomina o Mi 7 Lite. Oznacza to, że powinniśmy spodziewać się premiery mniej potężnej wersji falowego telefonu oraz, jak wcześniej wspominaliśmy, opaski Mi Band 3.

Jesteście podekscytowani wydaniem Xiaomi Mi 7, czy wolicie Mi Mix 2S?

Podziel się z innymi

O autorze