Chociaż pierwsza większa aktualizacja dla Pocophone F1, dodająca funkcje pokroju nagrywania w super zwolnionym tempie przy 960 klatkach na sekundę, już się ukazała, indyjscy fani chińskiej marki mogą teraz zainstalować stabilną wersję Androida 9 na swoich urządzeniach. Jest to aktualizacja OTA, w związku z czym sam update nie ukaże się u wszystkich jednocześnie. Xiaomi zapewnia jednak, że w najbliższym czasie wszystkie indyjskie Pocophone’y będą pracować z nowym Androidem.

Nowe możliwości Pocophone

 

1-6-492x1024

 

Jak można było tego oczekiwać, sama aktualizacja waży sporo – aż 1,7 GB. Jest to nakładka MIUI 10.1.3.0 (PEJMIFI). Jak możecie zobaczyć na wykazie zmian powyżej, Pocophone będzie mógł dzięki niej pracować z praktycznie taką samą wydajnością, co inne smartfony, pracujące z tym systemem.

I chociaż sama wersja systemu jest stabilna, pojawiło się kilka bugów – jeden z graczy skarżył się na to, ze Fortnite przestał mu działać w trybie pełnoekranowym. W przypadku tego i innych problemów, Xiaomi poprosiło zwyczajnie o cierpliwość. Pierwsze poprawki powinny zostać wprowadzone już niedługo.

Podziel się z innymi

O autorze