Ogromne phablety Xiaomi z serii Mi Max na ogół są ujawniane w drugim kwartale każdego roku, aczkolwiek nie powstrzymuje to przecieków. Tym razem dociekliwi dokopali się podobno do specyfikacji dwóch wariantów nadchodzącego kieszonkowego giganta. Przecieki pochodzą, jak zwykle, z chińskiego portalu Weibo. Głównym niusem jest tu fakt, że Mi Max 4 ma posiadać masywny, 7,2-calowy wyświetlacz, otoczony bardzo małą ramką i okraszony typowym już wcięciem.mi max 4,

Co jeszcze o nim wiemy?

Szacuje się, że phablet będzie chroniony przez Gorilla Glass 5 od Corning, co powinno nadać mu wyglądu, godnego urządzenia klasy premium. Całość ma napędzać Snapdragon 660 oraz 4/6 GB RAM-u. Jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną, spodziewamy się 64/128 GB.

Xiaomi-Mi-Max-4-i-Mi-Max-4-Pro-8

Według przecieków, Mi Max 4 będzie wyposażony w 48-megapikselowy aparat ISOCELL GM1 od Samsung. Jest to ten sam aparat, który wykorzystano już w Redmi Note 7. Z pewnością zobaczymy tu też tryb Super Night Scene.

Zasilanie ma zapewnić bateria o pojemności 5800 mAh, pozwalająca na szybkie ładowanie 18W. W kwestii systemu operacyjnego mamy podobno otrzymać Android 9 Pie, na którym działałby MIUI 11. Sam smartfon miałby kosztować 1599 yuanów (około 238 dolarów) w wersji 4 + 64 GB, 1799 yuanów (około 268 dolarów) za wariant 6 + 64 GB i 1999 yuanów (około 298 dolarów) za wersję 6 + 128 GB.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że dane te są łudząco podobne do tych, którymi opisano Redmi Note 7 oraz jego wersję Pro. Z tego też powodu, niusa tego można na ten moment potraktować raczej z przymrużeniem oka.

Podziel się z innymi

O autorze