Xiaomi nie przestaje zadziwiać świata swoim pomysłami. Wielkość swojego asortymentu powiększają nieustannie. Tym razem nadchodzi nowe urządzenie wideo.

PROJEKTOR MI ULTRA SHORT 5000ANSI LUMENS LASER

To czas kiedy nadchodzi nowa generacja projektorów z serii Xiaomi. Firma jako pierwsza wprowadziła system laserowego obrazowania pozwalającego wyświetlać obrazy o rozdzielczości Full HD w swoich pierwszych produkcjach. Mi Ultra 5000 to nowsza wersja z nowoczesnymi technologiami. Wykorzystuje laserową projekcję firmy Appotronics – Digital Light Processing (Cyfrowe przetwarzanie światła). Takie innowacyjne zastosowanie znaczne poprawiło kontrast i jasność obrazu. Zwiększyło również żywotność urządzenia do 25 tys. godzin – około 35 lat.

Xiaomi_Mi_Laser_Projector_05

Projektor jest dostępny w białym kolorze. Urządzenie jest o minimalistycznym wyglądzie, którym można sterować za pomocą pilota Bluetooth. Wbudowane soczewki o krótkiej ogniskowej pozwalają na uzyskanie obrazu o przekątnej 150 cali już od 50 centymetrów od ekranu.

Mi Ultra Short jest zarządzany przez Androida 6.0. Środek zdobi czterordzeniowy układ, który odpowiada za obsługę wideo o jakości 1920×1080 pikseli. Do tego wszystkiego mamy do dyspozycji wbudowany głośniki stereofoniczne o mocy 30W. Jeśli chcemy zaopatrzyć się w takie urządzenie musimy za nie zapłacić około 1900 dolarów.

ZALETY PROJEKTORA

  • technologia laserowa ALPD 3.0 (Appotronics)
  • zaawansowany układ głośników
  • możliwość wyświetlania obrazu o przekątnej do 150 cali
  • Jasność maksymalna 5000 lumenów i natywny współczynnik kontrastu 3000 : 1
  • pilot zdalnego sterowania zasilany dwiema bateriami AAA, wykorzystujący technologię Bluetooth

Źródło: Xiaomi Today

Podziel się z innymi

O autorze