Wiemy, że nazwa nie jest chwytliwa, ale POCOFON F1 prezentuje się jako bardzo interesujące urządzenie Xiaomi, ponieważ zawiera flagowe specyfikacje, a także niską cenę. Xiaomi nie ogłosiło jeszcze daty wydania, ale w Internecie pojawiło się wiele informacji na temat modelu. Teraz wyciekł film, na którym zostaje rozpakowany zestaw.

Bez tytułu

POCOFON F1 znajduje się w czarno-żółtym pudełku. Górna czarna połowa opakowania ma napis „POCOPHONE by Xiaomi” w kolorze żółtym, a na boku pudełka nazwa telefonu również napisana jasnożółtym kolorem i czerwonym znacznikiem z napisem „Global Version”.

Wariant w pudełku ma 6 GB RAM + 64 GB. Jest modelem o grafitowym kolorze. Wewnątrz pudełka znajdziemy zwykły asortyment dokumentów, który zawiera przewodnik szybkiego startu i kartę gwarancyjną. Poza tym opakowanie mieści w sobie telefon, silikonową półprzezroczystą czarną obudowę, zasilacz marki Xiaomi o mocy 18 W, kabel USB-C i narzędzie do wrzucania karty SIM.

Naklejka na telefonie zawiera niektóre specyfikacje, takie jak procesor Snapdragon 845, system chłodzenia cieczą, dwa aparaty i akumulator 4000 mAh. Z tyłu POCOFON F1 ma kamery ustawione pionowo i umieszczone pośrodku; pod ustawieniem znajduje się skaner odcisków palców, a na samym dole umieszczono napis „POCOFON” wygrawerowany w kolorze srebrnym.

Telefon wyświetla również napis „POCOFON Xiaomi” po uruchomieniu. Poza tym pokazuje, że działa dzięki zastosowaniu MIUI 9. Urządzenie ma nawet niestandardowy motyw o nazwie POCO. Rozpakowywanie zestawu na nagraniu kończy się po zakończeniu wstępnej konfiguracji.

POCOFHONE F1 ma 5,99-calowy karbowany wyświetlacz FHD+ , podwójny tylny aparat, czujnik 20 MP i pakiet baterii 4000 mAh. Model posiada hybrydowy slot dual SIM, gniazdo audio 3,5 mm i port USB-C. Po uruchomieniu sprzedaży, która nastąpi najprawdopodobniej w tym miesiącu, smartfon będzie można kupić za cenę początkową wynoszącą około 420 euro.

Podziel się z innymi

O autorze