Na rynku pojawił się nowy produkt chińskiej firmy Xiaomi – PMA A10 Graphene Heating Belt. Pasek ten powstał z myślą o ludziach w każdym wieku, mając za zadanie pomóc z problemem, jakim jest ból pleców.

 

Dlaczego akurat grafen?

 

Materiał ten jest znany ze swojej wytrzymałości, przewodnictwa ciepła oraz unikatowych właściwości optycznych. Dzięki grafenowi, pasek jest w stanie pomóc ludziom prowadzącym osiadły tryb życia, a także osobom cierpiącym na bóle reumatyczne i inne przypadłości prowadzące do bólu pleców. Pasek zaczyna generować ciepło w sekundę po włączeniu, osiągając temperaturę zbliżoną do ciepłoty ciała w 5-10 sekund. Wewnętrzna strona paska wykonana jest z bardzo miękkiego materiału, zaś cały przyrząd możemy wyprać i założyć ponownie po wyschnięciu.

 

PMA-A10-Graphene-Heating-Belt2

 

Działanie

 

Pasek uwalnia 6-14 mikronowe fale podczerwieni, które pozytywnie oddziałują na zmęczone mięśnie, polepszają krążenie, wzmacniają układ odpornościowy oraz stymulują syntezę enzymów. Pasek ten może też być wykorzystywany jako uzupełnienie kompleksowego leczenia chorób degeneracyjno-dystroficznych. Urządzenie jest lekkie (165 gramów) i cienkie (0,4 cm), do tego możliwa jest regulacja ciepła poprzez wybór jednego z trzech ustawień. Jak zaleca producent, paska nie powinno się jednak zakładać na gołą skórę. Pasek może zostać podładowany za pomocą powerbanku, dzięki czemu możemy bez problemu zabrać go ze sobą w podróż.

 

Podsumowując…

 

PMA A10 prezentuje się naprawdę solidnie i pomocnie. W końcu nie tylko Chińczycy mają problemy z osiadłym trybem życia oraz chorobami mięśni. Biorąc pod uwagę generalną przystępność produktów Xiaomi, pasek nie powinien mieć też zatem problemów ze znalezieniem użytkowników w naszym kraju.

Podziel się z innymi

O autorze