Nadchodzi godny następca opaski Xiaomi Band 2, która swoją funkcjonalnością i korzystną ceną podbiła rynek i serca wielu fanów. Gadżet zostanie wyposażony w ekran OLED i dodatkowo zapłacisz nim zbliżeniowo.

SPECYFIKACJA

Pierwsze informacje przed premierą już zaczęły wyciekać. Urządzenie będzie można połączyć ze smartfonem za pomocą funkcji Bluetooth. Do tego wszystkiego dorzucono krokomierz, licznik kalorii i wsparcie dla GPS. Dzięki specjalnemu systemowi ochrony opaska będzie odporna na kurz i wodę.

maxresdefault-1

EKRAN OLED

Nie da się ukryć, że ogromną zaletą Xiaomi Band 2 był ekran OLED. Wymagający klienci mogli jedynie narzekać na jego niezbyt duży rozmiar. W nowszej wersji oczywiście nie zabraknie takiego ekranu. Istnieje jednak nadzieja, że będzie on większy co zyska na wartości. Istnym szaleństwem mam być możliwość płacenia zbliżeniowo – wszystko dzięki wyjątkowemu ekranowi  z funkcją komunikacji bliskiego zasięgu (NFC).

KIEDY PREMIERA?

Dokładna data premiery najnowszej opaski od Xiaomi jest jeszcze nieznana. Przewiduje się, że ma nastąpić 27 marca 2018 r. razem z premierą Xiaomi Mi Mix 2S. Użytkownicy sportowych opasek czekają z niecierpliwością na ten moment. Nowsza generacja Xiaomi oferuje więcej niż poprzednik bez większych wad. Istnieje ogromna szansa na zdobycie jeszcze większej popularności niż poprzednik. Jeśli zatem masz zamiar zaopatrzyć się w sportową opaskę Xiaomi Band 2, warto będzie poczekać na Band 3. Premiera nastąpi niebawem, a cena raczej nie powinna być znacznie większa. Dlatego warto dołożyć i jeszcze chwilę się wstrzymać, aby móc cieszyć się najnowszą technologią od Xiaomi.

Podziel się z innymi

O autorze