MiJia Induction Night Light to przenośne nocne oświetlenie, które będzie przydatne w Twoim domu. Połączenie czujnika podczerwieni i czujnika ruchu sprawi, że bez problemu nocą znajdziesz włącznik światła lub drogę do lodówki.

Charakterystyka

Lampka nocna od Xiaomi  jest zaskakująco niezależna i długotrwała.To niewielkie urządzenie wykrywa obiekt w swoim obszarze i włącza światło. W ten sam sposób wyłącza światło, gdy obiekt opuszcza określony obszar. Urządzenie to jest bardzo wygodne w sytuacjach, gdy wracasz późno do domu, a znalezienie przełącznika ściennego może być utrudnione.

Mijia_lighter_0002 Dane techniczne

Światło generowane przez lampkę nie oślepia oczu. Co więcej, możesz dostosować różne tryby oświetlenia do poziomu wymaganej jasności. Podstawowy tryb jasności wynoszący 0,7 lm zapewni pracę światła nocnego przez około 12 miesięcy, a tryb 3,8 lm będzie służył około 6 miesięcy.

Design

Wygląd i kształt produktu jest schludny i kompaktowy. Materiał, z którego stworzona została obudowa jest błyszcząco-lśniący i jasny. Na tylnej stronie lampki znajduje się specjalna dwustronna taśma samoprzylepna. Z łatwością możesz umieścić światło nocne, gdzie tylko chcesz, zgodnie z Twoimi potrzebami. Do dyspozycji masz również specjalny hak, który znajduje się w opakowaniu. Działanie zapewniają trzy baterie AAA.

Źródło: xiaomi-mi.com

Podziel się z innymi

O autorze