Kolejny dzień i pojawił się kolejny telefon od Xiaomi. Nowy model, wykonany przez chińskiego giganta, znajdującego się w top 5 producentów smartfonów na świecie, właśnie otrzymał certyfikat Eurazji. Urządzenie jest identyfikowane przez kryptonim M1804C3CG, ale niestety, certyfikacja nie ujawnia żadnych szczegółów na temat jego specyfikacji. Nie wiemy zatem o jakim modelu jest konkretnie mowa. Wygląda na to, że jest to nadchodzący Mi Max 3 lub Mi Max 3 Pro. Ze względu na to, że mają one różne nazwy kodowe, nie jesteśmy w stanie ustalić, który to konkretnie model. Możemy jednak rozpoznać numer modelu, gdyż był on już wcześniej certyfikowany przez FCC.

xiaomi-mi-5x-standard-ed-4gb64gb-black-013

Zgodnie z listą FCC, Xiaomi M1804CCG istnieje w dwóch konfiguracjach pamięci: 3 GB RAM + 32 GB pamięci wewnętrznej oraz 4 GB RAM + 64 GB pamięci. Co więcej, ma fabrycznie zainstalowany system MIUI 9. Zgodnie z najbardziej wiarygodnymi hipotezami, jest to wariant nowo ogłoszonego Mi 6X, który niedługo pojawi się na rynku globalnym jako Mi A2 z zainstalowanym systemem Android One. Jeśli tak, to byłaby to podstawowa wersja telefonu, z bardziej przystępną ceną.

W razie, gdybyś nie zauważył, Xiaomi Mi 6X ma metalową obudowę unibody i 5,99-calowy wyświetlacz, pokazujący obrazy w rozdzielczości Full HD+, 1080 x 2160 pikseli, z wysokim współczynnikiem proporcji 18:9. Posiada ośmiordzeniowy chipset Snapdragon 660 firmy Qualcomm, który jest najlepszym średniej klasy SoC, jeśli wykluczyć Snapdragona 710. W wersji już dostępnej na rynku, ten telefon ma do 6 GB RAM i do 128 GB pamięci wewnętrznej. Ma również całkiem niezłą konfigurację z dwoma kamerami o rozdzielczości 12 i 20 MP, przy czym oba czujniki mają otwory f/1,8. Zasilany jest baterią o pojemności 3010 mAh.

Podziel się z innymi

O autorze