Plotki na temat Mi Mix 3 nie ustają. Zwłaszcza, że samo Xiaomi cały czas teasuje pojawienie się smartfonu na sklepowych półkach. Mowa tu o „dobrych wieściach”, które mają pojawić się w dzisiejszym ogłoszeniu firmy, zapewne na ich profilu Weibo. I chociaż najwięksi napaleńcy liczą na to, że Mi Mix 3 już trafi na półki, nieco bardziej realistyczną wersją jest to, że Xiaomi ujawni po prostu datę premiery swojego nowego flagowca.

Czego możemy oczekiwać?

Według dyrektora Xiaomi, Lin Bina, wyświetlacz Mi Mix 3 można będzie opisać jako „prawdziwie pełen ekran”. Lin Bin ujawnił też, że samo urządzenie trafi do sklepów jeszcze w październiku.

xiaomi-mi-mix-3-a-576x1024

Najważniejszym aspektem tego telefonu jest jednak to, że wyświetlacz będzie zajmować praktycznie całość przedniej obudowy, sprawiając wrażenie, jakbyśmy trzymali w ręku mały ekran. Z kolei dyrektor generalny wydziału technologicznego, Lei Jun, powiedział, że smartfon będzie mieć przesuwany design na styl Oppo FIND X, jednocześnie wykorzystując czytnik odcisków palców, umieszczony w wyświetlaczu.

A ponieważ komponenty smartfonu wysuwają się, ekran ma dla siebie znacznie więcej miejsca. Obecnie nie istnieje bowiem technologia, dzięki której możliwe byłoby ukrycie aparatu, słuchawki i innych komponentów smartfonu pod ekranem. Wysuwane elementy są zatem jedynym wyjściem, jeśli Mi Mix 3 faktycznie miałby spełnić marzenia fanów.

Podziel się z innymi

O autorze