Rozszerzając swoją ofertę produktów na rynku indyjskim, Xiaomi ogłosiło dzisiaj wprowadzenie kolejnego urządzenia, które pomaga zwalczać zanieczyszczenie powietrza. Po uruchomieniu sprzedaży Mi Air Purifiers, firma wprowadziła na rynek w Indiach maskę przeciw zanieczyszczeniom Mi AirPOP PM2.5.

Maska przeciw zanieczyszczeniom Mi AirPOP weszła do sprzedaży po raz pierwszy wczoraj w południe. Można ją nabyć wyłącznie za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Mi.com. Jest wyceniona tylko na 249 rupii indyjskich (4 USD). Występuje w kolorze czarnym.

1maska

Nowy produkt wydaje się zwarty i wygodny. Doskonale owija twarz, aby zapewnić maksymalną ochronę. Maska została również wyposażona w zawór odpowietrzający worteksowany o powiększonej średnicy. Firma twierdzi, że produkt jest specjalnie dostosowany do codziennego użytkowania w Indiach.

Warto zaznaczyć, że maska jest wyposażona w podwójną ochronę przed cząstkami i cztery warstwy filtracji, która obejmują warstwę pierwotną, siatkę nośną, elektrostatyczną warstwę mikrofiltracyjną i warstwę przepuszczalną dla wody. Filtry, które cechuje wysoka technologia mogą zwalczać zanieczyszczenia powietrza, takie jak mgła sezonowa, burze piaskowe, patogeny zimna i grypy, alergenny pyłek kwiatowy, tłuszcz, dym, spaliny i zanieczyszczenia.

Wewnętrzny element filtrujący maski przyjmuje uszczelnienie w 360 stopniach, tworząc trójwymiarowy, całkowicie zamknięty pęcherzyk powietrza. Zawór odpowietrzający szybko odprowadza ciepłe powietrze i parę, blokując zanieczyszczenia, a także zmniejsza zaparowanie okularów.

Podziel się z innymi

O autorze