Dziś rano Xiaomi wprowadziło wiele nowych produktów do swojego asortymentu. Marka Xiaomi specjalizująca się w sprzęcie gospodarstwa domowego przedstawiła nową lodówkę Viomi z inteligentnymi funkcjami i fantastyczną ładownością.

Viomi-refrigerator-price

LODÓWKA VIOMI: DUŻA I INTELIGENTNA

Pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę na nową lodówkę Viomi, jest jej całkowita ładowność. Wewnętrzna pojemność wynosi około 462 litrów – obciążenie rozkłada się pomiędzy górną komorą (289 litrów), a pojemnością do 8 kratek bocznych i 5 poziomami wewnętrznymi, oraz dolnymi komorami (173 litrów), które są specjalnie zaprojektowane do dużych szafek, w których pasuje całe mięso, które chcemy.

Nowa lodówka Viomi posiada elegancki 4-drzwiowy design, który ułatwia jego użytkowanie poprzez umieszczenie pionowych drzwi na górze i poziomych drzwi na dole. Charakteryzuje się nową technologią oszczędzania energii. Chłodzone powietrze jest całkowicie pozbawione szronu, utrzymując żywność w czystym i nieskazitelnym stanie.

Viomi-refrigerator-storage

Nie ma co ukrywać ale najważniejszą atrakcją lodówki jest duży ekran o przekątnej 10,1 cala, który znajduje w prawym górnym rogu drzwi. Pozwala nam przeglądać receptury i wysyłać zamówienia jednym kliknięciem.

Obecny jest tutaj zintegrowany system głosowy, dzięki któremu możemy połączyć się ze swoim telefonem.  Podobnie jak wszystkie produkty domowe Xiaomi, możemy lodówkę podłączyć do swojego smartfona. Po jej sparowaniu mamy możliwość kontroli stanu lodówki z dowolnego miejsca, a także mamy dostęp do przydatnych statystyk – takich jak stan filtra. Zawiera nawet tryb specjalny – gdy rodzina jedzie na wakacje sprzęt automatycznie zmniejsza pobór energii.

Źródło: xiaomitoday.com

Podziel się z innymi

O autorze