Po oficjalnym ogłoszeniu w pełni funkcjonalnego MIUI 10 i rozpoczęciu beta testów oraz pierwszych aktualizacji, Xiaomi ujawnił kiedy kilka z jego telefonów zostanie zaktualizowana do nowego interfejsu użytkownika, opartego na systemie Android. 29 czerwca MIUI 10 trafił już na kilka urządzeń z serii Mi, w tym: Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 SE, Xiaomi Mi Mix 2S, Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi Mi Mix, Xiaomi Mi 6X, Xiaomi Mi 5 i Xiaomi Mi Note.

miui10-740x416

Według chińskiej firmy, pod koniec lipca co najmniej 23 telefony z serii Redmi otrzymają długo oczekiwaną aktualizację oprogramowania. Chodzi tu o: Redmi S2, Xiaomi Redmi Note 5, Xiaomi Redmi 5, Xiaomi Redmi 5A, Xiaomi Redmi 5 Plus, Xiaomi Redmi 4, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Redmi 4X, Xiaomi Redmi 3S, Xiaomi Redmi 3X, Xiaomi Redmi Pro, Xiaomi Redmi Note 5A, Xiaomi Redmi Note 4, Xiaomi Redmi Note 4X, Xiaomi Redmi Note 3 i kilka innych, których nie wymieniono.

Firma może zdecydować się na aktualizację do MIUI 10 nawet 33 urządzeń w lipcu. To ogromna ilość mimo, że nie wszystkie urządzenia zostały wymienione. Oczywiste jest, że z dnia na dzień obsługa nowego systemu operacyjnego przez urządzenia Xiaomi staje się coraz lepsza.

Podziel się z innymi

O autorze