Kilka dni temu, na rynku pojawił się smartfon Redmi Note 7, który oczekuje już swojej oficjalnej premiery. Redmi postanowiło jednak poprawić jedną rzecz, na ostatnią chwilę zmieniając watermark na oficjalnych zdjęciach z „Shot on Redmi Note 7 Mi Dual Camera” na „Redmi Note 7 48MP Dual Camera”. Co to oznacza?

Potencjał jest

Jak twierdzi Lei Jun, reakcja internautów na ujawnienie mocy aparatu była bardzo pozytywna. Nie jest to wielka zmiana, lecz pomaga przekonać do siebie tych, którzy już teraz chcieliby wiedzieć, ile megapikseli oferuje pierwszy flagowiec Redmi.

Redmi-Note-7-a-1

Dodatkową zachętą do zakupu ma być szkło Gorilla Glass piątej generacji od Corning. Według dyrektora generalnego Xiaomi, polityka Corning zabrania wykorzystywania, przynajmniej na razie, tego szkła w drogich urządzeniach. Redmi Note 7 ma więc zapewniony naprawdę mocny start. Zwłaszcza, że tego typu zabezpieczenie jest szczególnie polecane osobom, które mają zauważalną tendencję do upuszczania swojego smartfonu.

Jeśli zaś chodzi o sam aparat, znajdziemy tu podwójny układ 48 + 5 MP wspomagany sztuczną inteligencją, z pikselami mierzącymi 0,8 μm. W swojej podstawowej konfiguracji, Note 7 wykorzystuje 6,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2340 x 1080 oraz przyzwoitą baterię 4000 mAh. Według producenta, dzięki dwóm latom wprowadzanych poprawek i usprawnień, udało się uzyskać dłuższą żywotność smartfonu, dlatego też okres gwarancyjny urządzenia został wydłużony do 18 miesięcy.

Podziel się z innymi

O autorze